Išleidžiamų ir perduodamų teršalų duomenų bazė

Ataskaitiniai metai
Įmonės pavadinimas
Įrenginio pavadinimas
Adresas
Veikla
Teršalas
Atliekos tipas
Aplinka
Atliekos tvarkymo būdas


Nr. Ataskaitiniai metai Įrenginio pavadinimas
1 2008 Zabieliškio sąvartynas
2 2008 AB "Palemono keramika"
3 2008 AB"Achema"
4 2008 AB "Lifosa"
5 2008 AB "Danisco sugar Kėdainiai"
6 2008 UAB "Energijos sistemų servisas"
7 2008 ŽŪB "Vyčia"
8 2008 UAB "Kauno švara"
9 2008 UAB "Norsvin Lietuva"
10 2008 AB "Kaišiadorių paukštynas"
11 2008 UAB "Kaišiadorių agrofirma"
12 2008 UAB "Girkalnio kiaulių kompleksas"
13 2008 UAB "Dovainonių paukštynas"
14 2008 UAB "Sistem" Josvainių padalinys
15 2008 UAB "Beržų kompleksas" Blauzdžiai
16 2008 UAB "Beržų kompleksas" Prauliai
17 2008 UAB "Beržų kompleksas" Šilai
18 2008 UAB "Beržų kompleksas" Trakų k.
19 2008 ŽŪB "PAULIUKAI"
20 2008 UAB "Lietbro"
21 2008 Kupiškio miesto buitinių atliekų sąvartynas
22 2008 Kiaulių kompleksas "Šalnaičiai"
23 2008 ŽŪK "Mikoliškio paukštynas"
24 2008 Pasvalio buitinių atliekų sąvartynas
25 2008 ŽŪB "Audrupio paukštynas"
26 2008 AB "Lietkabelis"
27 2008 AB "Panevėžio stiklas"
28 2008 Panevėžio RK-2
29 2008 AB "Rokiškio sūris"
30 2008 Staniūnų skyrius
31 2008 AB "Akmenės cementas"
32 2008 Mažeikių katilinė
33 2008 Pietinė katilinė
34 2008 Šiaulių m. nuotekų valymo įrenginiai
35 2008 AB "Mažeikių nafta"
36 2008 AB "Žemaitijos pienas"
37 2008 UAB "Sidabra"
38 2008 UAB "Berka"
39 2008 Skabeikių kiaulių auginimo kompleksas
40 2008 Mūšos kiaulių auginimo kompleksas
41 2008 Sajas kiaulių auginimo kompleksas
42 2008 UAB "Vyturys"
43 2008 UAB "Vyturio paukštynas"
44 2008 UAB "Vyturys"
45 2008 UAB "Eigirdžių agrofirma"
46 2008 Micaičių paukštynas
47 2008 Ūkininko V. Sadaunyko ūkis
48 2008 ŽŪB "Gražionių bekonas"
49 2008 UAB "Litpirma"
50 2008 UAB "Kaušėnų paukštynas"
51 2008 UAB "Translinija"
52 2008 ŽŪB "Ginkūnų paukštynas"
53 2008 UAB "Kupiškio Akmenlita"
54 2008 UAB "Aukštaitijos vandenys"
55 2008 UAB "Kauno vandenys"
56 2008 AB "Lietuvos elektrinė"
57 2008 Termofikacinė elektrinė Nr. 2 (E-2)
58 2008 Termofikacinė elektrinė Nr. 3 (E-3)
59 2008 AB "Vievio paukštynas"
60 2008 Ūkininkė Audronė Jagminienė
61 2008 UAB "EMP recycling"
62 2008 UAB "Vilniaus vandenys"
63 2008 Klaipėdos rajoninė katilinė
64 2008 UAB "Tauragės keramika"
65 2008 UAB "Vakarų metalgama"
66 2008 AB "Baltijos" laivų statykla
67 2008 UAB "Neo group"
68 2008 AB "Klaipėdos kartonas"
69 2008 UAB "Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas"
70 2008 UAB "Kuusakoski"
71 2008 UAB "Mars Lietuva"
72 2008 AB "Klaipėdos mediena"
73 2008 AB "Klaipėdos nafta"
74 2008 UAB "Grabupėliai"
75 2008 UAB "Kontvainiai"
76 2008 Kurmaičių vištų cechas
77 2008 Ylakių paukštynas
78 2008 AB "Klaipėdos vanduo"
79 2008 Rupinskų kiaulių kompleksas
80 2008 UAB "Utenos mėsa"
81 2008 UAB "Saerimner" padalinys 08
82 2008 UAB "Saerimner" padalinys 06
83 2008 Balčiūnų kiaulių auginimo įrenginys
84 2008 Butrimonių padalinys
85 2008 UAB "Bridmeksas"
86 2008 UAB "Orion Global Pet"
87 2008 ŽŪKB "Pamario paukštynas"
88 2008 AB "Šilutės baldai"
89 2008 UAB "Vilkyčių mėsa"
90 2008 UAB "Vingininkai"
91 2008 UAB "Vakarų buitis"
92 2008 UAB "Baltic Premator Klaipėda"
93 2008 UAB "Rokiškio pienas"
94 2008 Rokiškio buitinių atliekų sąvartynas
95 2008 UAB "Biržų bekonas"
96 2008 Nepavojingų atliekų sąvartynas
97 2008 AB "Danisco Sugar Kėdainiai" Panevėžio fabrikas
98 2008 UAB "Pasodėlė"
99 2008 Pasvalio sūrinė
100 2008 Kiaulių auginimo kompleksas
101 2008 N.Vilnios rajoninė katilinė Nr.2 (RK-2)
102 2008 AB "Grigiškės"
103 2008 Atliekų utilizavimo centras
104 2008 UAB "Dainiai"
105 2008 UAB "Bangos" energetika
106 2008 Aukštelkių kiaulių auginomo kompleksas
107 2008 Kairių sąvartynas
108 2008 Telšių regiono nepavojingų atliekų sąvartynas
109 2008 UAB "Sidabra" Šeduvos padalinys
110 2008 UAB "Litesko" filialas "Alytaus energija"
111 2008 Swedspan Girių bizonas
112 2008 UAB "Marijampolės pieno konservai" Kalvarijos padalinys
113 2008 AB "Kauno ketaus liejykla"
114 2008 UAB "Kauno stiklas"
115 2008 UAB "Paroc"
116 2008 UAB "Rapsoila"
117 2008 UAB "Tomega"
118 2008 VŠĮ "Grunto valymo technologijos" Klaipėdos skyrius
119 2007 Zabieliškio sąvartynas
120 2007 AB "Palemono keramika"
121 2007 AB"Achema"
122 2007 AB "Lifosa"
123 2007 AB "Danisco sugar Kėdainiai"
124 2007 UAB "Energijos sistemų servisas"
125 2007 ŽŪB "Vyčia"
126 2007 UAB "Kauno švara"
127 2007 UAB "Norsvin Lietuva"
128 2007 AB "Kaišiadorių paukštynas"
129 2007 UAB "Kaišiadorių agrofirma"
130 2007 UAB "Girkalnio kiaulių kompleksas"
131 2007 UAB "Girelės paukštynas"
132 2007 UAB "Dovainonių paukštynas"
133 2007 UAB "Sistem" Josvainių padalinys
134 2007 UAB "Beržų kompleksas" Blauzdžiai
135 2007 UAB "Beržų kompleksas" Prauliai
136 2007 UAB "Beržų kompleksas" Šilai
137 2007 UAB "Beržų kompleksas" Trakų k.
138 2007 ŽŪB "PAULIUKAI"
139 2007 UAB "Lietbro"
140 2007 Kupiškio miesto buitinių atliekų sąvartynas
141 2007 Kiaulių kompleksas "Šalnaičiai"
142 2007 ŽŪK "Mikoliškio paukštynas"
143 2007 Pasvalio buitinių atliekų sąvartynas
144 2007 ŽŪB "Audrupio paukštynas"
145 2007 AB "Lietkabelis"
146 2007 AB "Panevėžio stiklas"
147 2007 Panevėžio RK-2
148 2007 AB "Rokiškio sūris"
149 2007 UAB "Staniūnų paukštynas"
150 2007 AB "Akmenės cementas"
151 2007 Mažeikių katilinė
152 2007 Pietinė katilinė
153 2007 Šiaulių m. nuotekų valymo įrenginiai
154 2007 AB "Mažeikių nafta"
155 2007 AB "Žemaitijos pienas"
156 2007 UAB "Sidabra"
157 2007 UAB "Berka"
158 2007 Skabeikių kiaulių auginimo kompleksas
159 2007 Mūšos kiaulių auginimo kompleksas
160 2007 Sajas kiaulių auginimo kompleksas
161 2007 UAB "Vyturys"
162 2007 UAB "Vyturio paukštynas"
163 2007 UAB "Vyturys"
164 2007 UAB "Eigirdžių agrofirma"
165 2007 Micaičių paukštynas
166 2007 Ūkininko V. Sadaunyko ūkis
167 2007 ŽŪB "Gražionių bekonas"
168 2007 UAB "Litpirma"
169 2007 UAB "Kaušėnų paukštynas"
170 2007 UAB "Translinija"
171 2007 ŽŪB "Ginkūnų paukštynas"
172 2007 UAB "Kupiškio Akmenlita"
173 2007 UAB "Aukštaitijos vandenys"
174 2007 UAB "Kauno vandenys"
175 2007 AB "Lietuvos elektrinė"
176 2007 AB "Vilniaus paukštynas"
177 2007 UAB "Paroc"
178 2007 Termofikacinė elektrinė Nr. 2 (E-2)
179 2007 Termofikacinė elektrinė Nr. 3 (E-3)
180 2007 Ateities rajoninė katilinė Nr. 8 (RK-8)
181 2007 UAB "Cestos maistas"
182 2007 AB "Vievio paukštynas"
183 2007 Ūkininkė Audronė Jagminienė
184 2007 UAB "Zujų paukštynas"
185 2007 UAB "EMP recycling"
186 2007 UAB "Vilniaus vandenys"
187 2007 Klaipėdos rajoninė katilinė
188 2007 Rajoninė katilinė
189 2007 UAB "Tauragės keramika"
190 2007 AB "Vakarų laivų gamykla"
191 2007 UAB "Vakarų cinkas"
192 2007 UAB "Vakarų metalgama"
193 2007 AB "Baltijos" laivų statykla
194 2007 UAB "Neo group"
195 2007 AB "Klaipėdos kartonas"
196 2007 UAB "Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas"
197 2007 UAB "Kuusakoski"
198 2007 UAB "Mars Lietuva"
199 2007 AB "Klaipėdos mediena"
200 2007 AB "Klaipėdos nafta"
201 2007 UAB "Grabupėliai"
202 2007 UAB "Kontvainiai"
203 2007 Kurmaičių vištų cechas
204 2007 Ylakių paukštynas
205 2007 AB "Klaipėdos vanduo"
206 2007 Rupinskų kiaulių kompleksas
207 2007 Piktagalio, Kurklių fermos
208 2007 Šeimyniškėlių sąvartynas
209 2007 Kazitiškio sąvartynas
210 2007 UAB "Utenos mėsa"
211 2007 Karlų sąvartynas
212 2007 UAB "Saerimner" padalinys 08
213 2007 UAB "Saerimner" padalinys 06
214 2007 Balčiūnų kiaulių auginimo įrenginys
215 2007 Butrimonių padalinys
216 2009 Zabieliškio regioninis sąvartynas
217 2009 AB "Palemono keramika"
218 2009 AB"Achema"
219 2009 AB "Lifosa"
220 2009 AB "Nordic Sugar Kėdainiai"
221 2009 UAB "Energijos sistemų servisas"
222 2009 ŽŪB "Vyčia"
223 2009 Lapių regoninis sąvartynas
224 2009 UAB "Norsvin Lietuva"
225 2009 AB "Kaišiadorių paukštynas"
226 2009 UAB "Girkalnio kiaulių kompleksas"
227 2009 UAB "Dovainonių paukštynas"
228 2009 UAB "Sistem" Josvainių padalinys
229 2009 UAB "Beržų kompleksas" Blauzdžiai
230 2009 UAB "Beržų kompleksas" Prauliai
231 2009 UAB "Beržų kompleksas" Šilai
232 2009 UAB "Beržų kompleksas" Trakų k.
233 2009 ŽŪB "PAULIUKAI"
234 2009 UAB "Lietbro"
235 2009 Kupiškio miesto buitinių atliekų sąvartynas
236 2009 Kiaulių kompleksas "Šalnaičiai"
237 2009 ŽŪK "Mikoliškio paukštynas"
238 2009 ŽŪB "Audrupio paukštynas"
239 2009 AB Warta Glass Panevėžys
240 2009 Panevėžio RK-2
241 2009 AB "Rokiškio sūris"
242 2009 AB "Akmenės cementas"
243 2009 Pietinė katilinė
244 2009 Šiaulių m. nuotekų valymo įrenginiai
245 2009 AB "ORLEN Lietuva"
246 2009 AB "Žemaitijos pienas"
247 2009 UAB "Sidabra"
248 2009 UAB "Berka"
249 2009 Skabeikių kiaulių auginimo kompleksas
250 2009 Mūšos kiaulių auginimo kompleksas
251 2009 Sajas kiaulių auginimo kompleksas
252 2009 UAB "Eigirdžių agrofirma"
253 2009 Micaičių paukštynas
254 2009 ŽŪB "Gražionių bekonas"
255 2009 UAB "Litpirma"
256 2009 ŽŪB "Ginkūnų paukštynas"
257 2009 UAB "Kupiškio Akmenlita"
258 2009 UAB "Aukštaitijos vandenys"
259 2009 UAB "Kauno vandenys"
260 2009 AB "Lietuvos elektrinė"
261 2009 Termofikacinė elektrinė Nr. 2 (E-2)
262 2009 Termofikacinė elektrinė Nr. 3 (E-3)
263 2009 UAB "EMP recycling"
264 2009 UAB "Vilniaus vandenys"
265 2009 Klaipėdos rajoninė katilinė
266 2009 AB "Baltijos" laivų statykla
267 2009 UAB "Neo group"
268 2009 AB "Klaipėdos kartonas"
269 2009 UAB "Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas"
270 2009 UAB "Kuusakoski"
271 2009 UAB "Mars Lietuva"
272 2009 AB "Klaipėdos mediena"
273 2009 AB "Klaipėdos nafta"
274 2009 UAB "Grabupėliai"
275 2009 AB "Klaipėdos vanduo"
276 2009 Rupinskų kiaulių kompleksas
277 2009 UAB "Utenos mėsa"
278 2009 UAB "Saerimner" padalinys 08
279 2009 UAB "Saerimner" padalinys 06
280 2009 Balčiūnų kiaulių auginimo įrenginys
281 2009 Butrimonių padalinys
282 2009 UAB "Orion Global Pet"
283 2009 AB "Šilutės baldai"
284 2009 UAB "Vilkyčių mėsa"
285 2009 UAB "Baltic Premator Klaipėda"
286 2009 Rokiškio buitinių atliekų sąvartynas
287 2009 UAB "Biržų bekonas"
288 2009 Nepavojingų atliekų sąvartynas
289 2009 AB "Nordic Sugar Kėdainiai" Panevėžio fabrikas
290 2009 UAB "Pasodėlė"
291 2009 Pasvalio sūrinė
292 2009 N.Vilnios rajoninė katilinė Nr.2 (RK-2)
293 2009 AB "Grigiškės"
294 2009 UAB "Žalvaris" filialas Atliekų utilizavimo centras
295 2009 UAB "Dainiai"
296 2009 UAB "Bangos" energetika
297 2009 Ūk. S.Krivickienės kiaulių auginomo kompleksas
298 2009 Kairių sąvartynas
299 2009 Telšių regiono nepavojingų atliekų sąvartynas
300 2009 UAB "Litesko" filialas "Alytaus energija"
301 2009 Swedspan Girių bizonas
302 2009 UAB "Kauno stiklas"
303 2009 UAB "Paroc"
304 2009 UAB "Tomega"
305 2009 UAB "Girelės paukštynas"
306 2009 UAB "Girelės paukštyno produktai"
307 2009 Panevėžio regioninis nepavojingų atliekų sąvatynas
308 2009 UAB "Žiobiškio kompleksas"
309 2009 Miesto biologiniai valymo įrenginiai
310 2009 Katilinė LT-94
311 2009 Ūkininkė Audronė Jagminienė
312 2009 AB "Vilniaus paukštynas"
313 2009 UAB "Metransa" atliekų tvarkymo aikštelė
314 2009 UAB "Dzūkijos vandenys"
315 2010 Zabieliškio regioninis sąvartynas
316 2010 AB "Palemono keramika"
317 2010 AB"Achema"
318 2010 AB "Lifosa"
319 2010 AB "Nordic Sugar Kėdainiai"
320 2010 UAB "Energijos sistemų servisas"
321 2010 ŽŪB "Vyčia"
322 2010 Lapių regoninis sąvartynas
323 2010 AB "Kaišiadorių paukštynas"
324 2010 UAB "Girkalnio kiaulių kompleksas"
325 2010 UAB "Dovainonių paukštynas"
326 2010 UAB "Sistem" Josvainių padalinys
327 2010 UAB "Beržų kompleksas" Blauzdžiai
328 2010 UAB "Beržų kompleksas" Prauliai
329 2010 UAB "Beržų kompleksas" Šilai
330 2010 UAB "Beržų kompleksas" Trakų k.
331 2010 ŽŪB "PAULIUKAI"
332 2010 UAB "Lietbro"
333 2010 Kiaulių kompleksas "Šalnaičiai"
334 2010 ŽŪK "Mikoliškio paukštynas"
335 2010 ŽŪB "Audrupio paukštynas"
336 2010 AB Warta Glass Panevėžys
337 2010 AB "Rokiškio sūris"
338 2010 AB "Akmenės cementas"
339 2010 Pietinė katilinė
340 2010 Šiaulių m. nuotekų valymo įrenginiai
341 2010 AB "ORLEN Lietuva"
342 2010 AB "Žemaitijos pienas"
343 2010 UAB "Sidabra"
344 2010 UAB "Berka"
345 2010 Skabeikių kiaulių auginimo kompleksas
346 2010 Mūšos kiaulių auginimo kompleksas
347 2010 Sajas kiaulių auginimo kompleksas
348 2010 UAB "Eigirdžių agrofirma"
349 2010 Micaičių paukštynas
350 2010 ŽŪB "Gražionių bekonas"
351 2010 UAB "Litpirma" kiaulių auginimo kompleksas
352 2010 ŽŪB "Ginkūnų paukštynas"
353 2010 UAB "Kupiškio Akmenlita"
354 2010 UAB "Aukštaitijos vandenys"
355 2010 UAB "Kauno vandenys"
356 2010 AB "Lietuvos elektrinė"
357 2010 Termofikacinė elektrinė Nr. 2 (E-2)
358 2010 Termofikacinė elektrinė Nr. 3 (E-3)
359 2010 UAB "EMP recycling"
360 2010 UAB "Vilniaus vandenys"
361 2010 Klaipėdos rajoninė katilinė
362 2010 AB "Baltijos" laivų statykla
363 2010 UAB "Neo group"
364 2010 AB "Klaipėdos kartonas"
365 2010 UAB "Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas"
366 2010 UAB "Kuusakoski"
367 2010 UAB "Mars Lietuva"
368 2010 AB "Klaipėdos mediena"
369 2010 AB "Klaipėdos nafta"
370 2010 UAB "Grabupėliai"
371 2010 AB "Klaipėdos vanduo"
372 2010 Rupinskų kiaulių kompleksas
373 2010 UAB "Utenos mėsa"
374 2010 UAB "Saerimner" padalinys 08
375 2010 UAB "Saerimner" padalinys 06
376 2010 Balčiūnų kiaulių auginimo įrenginys
377 2010 Butrimonių padalinys
378 2010 UAB "Orion Global Pet"
379 2010 AB "Šilutės baldai"
380 2010 UAB "Vilkyčių mėsa"
381 2010 UAB "Baltic Premator Klaipėda"
382 2010 UAB "Biržų bekonas"
383 2010 UAB "Pasodėlė"
384 2010 Pasvalio sūrinė
385 2010 UAB "Žalvaris" filialas Atliekų utilizavimo centras
386 2010 UAB "Dainiai"
387 2010 Ūk. S.Krivickienės kiaulių auginomo kompleksas
388 2010 Kairių sąvartynas
389 2010 Telšių regiono nepavojingų atliekų sąvartynas
390 2010 UAB "Girelės paukštynas"
391 2010 UAB "Girelės paukštyno produktai"
392 2010 Panevėžio regioninis nepavojingų atliekų sąvatynas
393 2010 UAB "Žiobiškio kompleksas"
394 2010 Miesto biologiniai valymo įrenginiai
395 2010 Skruzdelių paukštynas
396 2010 UAB "Metransa" atliekų tvarkymo aikštelė
397 2010 UAB "Dzūkijos vandenys"
398 2010 Panevėžio elektrinė
399 2010 UAB "SIDABRA" Šeduvos padalinys
400 2010 Ūkininko V. Sadaunyko ūkis
401 2010 UAB "Vėjinė" Kiaulių ferma
402 2010 UAB "Cestos maistas" Kiaulių fermos
403 2010 UAB "Cestos maistas" Puorių paukštynas
404 2010 Ūkininko Česlav Moroz kiaulių ferma
405 2010 Klaipėdos elektrinė
406 2010 UAB "Vakarų buitis"
407 2010 AB "Vilkyškių pieninė"
408 2010 Ylakių paukštynas
409 2010 UAB "Mestilla"
410 2010 UAB "Anykščių Vosinta" kiaulių ferma
411 2010 Piktagalio Kurklių fermos
412 2010 Toliejų kiaulininkystės padalinys
413 2010 Valstybės įmonė "VISAGINO ENERGIJA"
414 2010 UAB "Gudakiemis" kiaulių kompleksas
415 2010 UAB "Ilgai" kiaulių kompleksas
416 2010 UAB "Tomega"
417 2010 UAB "Toksika" Šiaulių filialas
418 2010 AB "Panevėžio energija" Kėdainių šilumos tinklų rajonas
419 2010 Panevėžio RK-1
420 2010 AB "Vievio paukstynas"
421 2010 UAB "ELECTRORECYCLING SERVICES"
422 2010 UAB "Paroc"
423 2010 AB "Dvarčionių keramika"
424 2010 Swedspan Girių bizonas
425 2010 UAB "Litesko" filialas "Alytaus energija"
426 2010 AB "Vilniaus paukstynas"
427 2010 AB "Grigiškės"
428 2010 UAB "Lino apdaila"
429 2010 AB "Amilina"